Tak jak sam tytól mówi…
Chciałbym zaznaczyć aby nie skupiać się na traceniu kilogramów! Jest chyba najgorsza metoda na odchudzanie się. Ludzie, którzy pragną mniej warzyć, zazwyczaj chcą znaleźć jakąś cudowną metodę, która pozwoli im dokonać tego bez wysiłku. Problem jest w tym ( nie wszyscy oczywiście o tym wiedzą) że takiej metody nie ma… Bo gdyby był taki łatwy sposób na stracenie kilogramów, to nie byłoby otyłych ludzi i tych którzy walczą z nadwagą. Trzeba pamiętać, aby jedzenie było odpowiednie. Jedz normalnie, ale nie wielkie porcje, a jeżeli chcesz stracić na wadze, to przedewszystkim bądź świadom tego co jesz.
Dobrym sposobem jest jeść pięć posiłków dziennie gdzie trzeba samemu rozdzielić na trzy większe i dwa mniejsze/dodatkowe. Ważnym elementem jest aby nie doprowadzać się do głodu, bo później zjada się za dużo i nie tego, co trzeba. W tym wszystkim jest ważnym elementem aby nastawić się psychicznie.
Trzeb zmieniać sobie jadłospis i nie koncentrować się na tym, co powinieneś zjeść, by być szczupłym. Trzeba poszukać jedzenia, które zapewnia dużo energii do treningów oraz zdrowie.
Ja osobiście każdego dnia zjadam jak najwięcej owoców oraz ważyw, a przy tym nie skupiam się na konkretnych, tylko jem to co mi daje energii.