Nie raz pewnie myślisz, widząc osobę pracującą w zimie na zewnątrz, czy nie jest mu zimno? Pewnie jest, każdy odczuwa zimno. Wiadomo, że czasem jest lepiej siedzieć przy komputerze w ciepełku, popijając ciepłą kawę, pracując nad projektem. Miło? Owszem. Jest takie powiedzenie, że nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania. W dzisiejszych czasach nawet, a powiedziałbym przede wszystkim, pracownik fizyczny jest wymagający. Bez, tak zwanego budowlańca, nie mielibyśmy mieszkań i domów, nie mielibyśmy dróg i ogrodów – jednym zdaniem, nie każdy chce pracować fizycznie, nie każdy nadaje się, nie każdy jest odporny na warunki pogodowe, na wysiłek, na stres, bo na takim zwykłym szarym Kowalskim wszystko odbija się. Dlatego co raz częściej spotyka się, że pracodawca zaczyna dbać o pracownika, już nie tak szybko zwalnia i nie twierdzi, że na „ Twoje stanowisko mam 20 chętnych”. Czasy zmieniają się, wymagania też.

Dziś chciałbym napisać słów kilka o ubraniach, zacząłem trochę od końca aby uświadomić Tobie jak może się czuć pracownik, pracując na zewnątrz w śniegu, deszczu, mrozie, słońcu… Od lat korzystam tylko ze sprawdzonych firm i tylko z najlepszej półki. Markę Snickers Workwear poznałem kilka lat temu w Hiszpanii i od tamtego czasu jestem z tymi ubraniami związany na stałe. Zaczynając od skarpet kończąc na ubraniach wierzchnich, nie wspominając o dodatkach, czapkach, rękawicach, bieliźnie. Kto zna tą markę, wie czego można oczekiwać po niej.
Jeśli jesteś osobą aktywną, to wiesz doskonale, że dopasowanie ubrań nie jest takie łatwe, a wędrówki w górach wymagają dopasowanie tak wszystkiego, żeby czuć się komfortowo w każdych warunkach pogodowych. Dokładnie w tym przypadku jest tak samo – odpowiednie dopasowanie, to jest, to, czego szukałem od lat. Dopasowanie=wygoda, komfort i wydajność.

Wykonując usługi w różnych warunkach, na ziemi, na wysokości, w zimie, latem, w deszczu lub śniegu – potrzebujesz pewności, że jak zastanie cię ulewa, to ona nie jest Tobie straszna. Pracując w pojedynkę tym bardziej staramy się dbać o siebie, bo w takim przypadku jesteś skazany na samego siebie.

Snickers Workwear jest firmą Szwedzką, chociaż korzeniami sięga do Finlandii. Nie ma co się dziwić, że Skandynawowie stworzyli coś ciekawego. Zawsze jak ktoś czego poszukuje i znajduje lukę, bo akurat sam potrzebuje tego produktu, to proszę mi wierzyć, że chcąc nie chcąc tworzy idealny produkt. Tak jest właśnie z marką Snickers Workwear. Na codzień korzystam Kurtka Soft Shell Stretch, oraz Spodnie Soft Shell Stretch, do tego bluza, bielizna inne spodnie, koszule i dodatki. Nie będę powielać informacji ale podam ciekawe informacji odnośnie Test Ubrań Snickers Workwear