Każdy z nas dba o swoje zdrowie indywidualnie, jeden nowocześnie inny tradycyjnie, ja należę do tych tradycyjnych 🙂
Ostatnimi czasy w poszukiwaniu informacji na temat suplementów, dorwałem kilka artykułów odnośnie uzależnień Polaków i trochę przeraziłem się. Alkohol, narkotyki, papierosy, zakupy ( aż 74% kobiet) praca ( 70% ) internet, hazard ( 37% mężczyzn) lekomania. Dziwna statystyka ale realna i przedstawia nam rzeczywistość. Co ma wspólnego mój temat a statystyki? Otóż przez przypadek natknąłem się na tą informację i chciałem ją zwyczajnie zamieścić w poście, chciałem pokazać i udostępnić informację którę pomimo ogólnej dostępności są interesujące i nie pokojące. Pomimo tego, że z każdej strony trąbi się o tym aby dbać o zdrowie, to wielu z nas zaczyna myśleć dopiero w momencie problemów. A może tak systematycznie wzmacniać swój organizm? Kiedyś spotkałem się z takim tekstem chińskich mędrców, że człowiek płaci lekażowi kiedy jest zdrowy, a w momencie kiedy zachoruję korzysta z porad i usług lekarza… może coś przkręciłem ale sens jest jasny. 
Suplement diety, to nic innego jak środek spożywczy, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety, będący skoncentrowanym źródłem witamin lub składników mineralnych lub innych substancji wykazujących efekt odżywczy lub inny fizjologiczny nie będący lekiem. Nature’s Sunshine ma bardzo bogatą ofertę, tutaj każdy może dopasować coś dla siebie:
– układ pokarmowy
– energia i metabolizm
– układ krążenia
– układ oddechowy
– układ hormonalny
– układ moczowy
– układ nerwowy
– układ mięśniowo szkieletowy
– układ odpornościowy 
Osobiście pracuję w różnych warunkach pogodowych. Na nie moją korzyść pracuje sam i potrzebuje zadbać o samego siebie, sprzęt, ubrania, ubezpieczenie i zdrowie, to ostatnie jest najważniejsze. Zapytasz dlaczego? Jak sprzęt lub ubrania jestem zmienić szybko ale jeśli zachoruję , to niestety nie zarabiam i tracę płynność finansową, tracę czas i zlecenia. Dlatego staram się dbać o swoje zdrowie, a jak już dbam to z najlepszymi, korzystam zawsze ze sprzętu z najwyższej półki i o zdrowie dbam z najlepszą firmą Nature’s Sunshine, która tak naprawdę jest najstarszą firmą zajmującą się ziołowymi suplementami diety. Nawet jeśli ktoś nie pracuje fizycznie ale powiedzmy trenuje i spędza aktywnie czas, to też warto wzmacniać organizm, przychodzi taki czas kiedy dopada nas zmęczenie, dopada nie chęć, warto wtedy wspomóc się i pomyśleć o suplementacji. Ostatnio dużo mówi się o zdrowiu, wirusach, chorobach, dlatego postanowiłem poświęcić trochę czasu na pisanie o suplementacji i jak pewnie zauważyliście tak jest. Niestety jest i tak, że spotykają się oszuści, którzy żerują na naiwnych, którzy nie uczciwie oferują nie sprawdzone produkty. Wszystko co ja proponuje jest sprawdzone przeze mnie 🙂 Ostatnio pod czas rozmowy z klientem zapytałem z ciekawości czy bierze jakieś suplementy diety. Odpowiedz była zaskakująca, że tak :-)i co ciekawe właśnie też NSP. Po krótkiej wymianie zdań powiedział, że zainteresował się suplementami diety dopiero wtedy kiedy go rozłożyła choroba. Tak dzieje się zawszę jak dopada nas choróbsko, to dopiero zaczynamy myśleć i szukać alternatywnych rozwiązań.
A czy nie lepiej o tym wszystkim pomyśleć dużo wcześniej?