Jak każdy potrzebuje naładowania akomulatorów. Zawsze ktoś u mnie pyta jak sobie organizuje wyjazd albo wypoczynek.
Nigdy nie zastanawiałem się nad tym, po prostu siadam wpisuje państwo, translator i wyszukuje ciekawych miejsc.
Słyszę nie raz, że takie wyjazdy są bardzo drogie, że lepiej pojechać z biurem podróży, odpowiem, że w całe nie jest to taka droga sprawa, w zależności, co chcesz zobaczyć jak chcesz spędzić czas.
Zazwyczaj bywam tam gdzie chciałbym zorganizować wyjazd albo obóz dla klienta.
image
Tutaj moge śmiało powiedzieć, że ciekawie można spędzić urlop na Białorusi np 12 dni z noclegami i śniadaniami, z przewodnikiem, z dojazdem busem bespośrednio, cena rzędu 2599 pln, oczywiście można spędzić czas krucej i ta cena będzie zdecydowanie niższa. Co można zobaczyć na Białorusi? Takie miejscowości jak Grodno, Narocz, Miadziel, Brasław, Duniłowicze, Postawy, Mińsk, Nieswierz, Mir, Nowogródek, Różany, Kamieniec i Kamieniuki Puszcza Białowieska, Brześć.
To jest całkiem sympatyczna wycieczka grupa max 9 osób, pokazuje zakątki Białorusi o której nie przeczytasz w necie albo nie zobaczysz w tv. Po takim obozie rowerowym człowiek zaczyna doceniać te wszystkie wygody które ma na codzień 🙂 oczywiście to nie tylko obóz rowerowy ale także może być trekkingowy, Białoruś jest otwarta na turystów i naprawdę nie ma czego bać się tam 🙂
image
Ukraina/Krym wyjazd na około 13 dni, gdzie trzeba liczyć na 3 dni drogi tam i z powrotem żeby zostało około 10 dni na zwiedzanie.
Półwysep Krymski jest przecudowny, tam można robić wszystko, leniuchować na plaży, jeździć na rowerach, uprawiać trekking, wspinać się, trenować… Cena takiego wyjazdu około 2699 pln.
Czasem ludzie pytają dlaczego takie ceny? Otóż powiem wprost, że czym dalej na Wschód tym drożej płaci się za wygody, czyli za taki najzwyklejszy pokój z łazienka cena wychodzi około 100 pln od osoby, do tego śniadania i obiado kolacje, ubezpieczenia droższe niż tutaj w Europie zachodniej lub Centralnej.
Ale jeśli chodzi o Ukrainę to tutaj nie tylko Krym jest cudony ale także i Karpaty, tam dopiero mozemy odczuć prawdziwą dzicz 🙂
Szczególnie wyjazdy na Ukrainę polecam ludziom którzy chcą przeżyć przygodę, bo tutaj możesz na dziko spać wszędzie, możesz rozbić namiot w każdym miejscu i nikt nie zrobi tobie awantury albo nie pogoni cię…
Na Ukrainie można spędzać czas przez 12 miesięcy, miejsce dla każdego i do tego wszystkich gorąco zachęcam.
Także Włochy gdzie jest może i góry też jest cudownym miejscem na odpoczynek, tutaj polecam Sanremo, Sperlonga, Limone Piemonte itd… Miejsce dla każdego.
Jeśli ktoś chce spędzić miłe czas, odpocząć psychicznie a fizycznie być wyczerpaniem zapraszam na moje obozy, emocje, adrenalina gwarantowana…