Przed wyjazdem na zimowy wypoczynek narciarski lub snowboardowy zastanów się czy masz odpowiednio przygotowany sprzęt 😉
Czy buty nigdzie nie uwierają, czy narty/snowboard naostrzone/y lub nasmarowane/y, a może są jakieś ubytki w ślizgach albo jakieś inne cuda.
Pamiętaj żeby czerpać przyjemność z jazdy zadbaj o swój komfort i o swój sprzęt, to niby tak banalne czynności, a tyle dają radości i przyjemności.
Teraz już nie ma nie wygodnych butów, teraz ja mogę je dopasować tak aby twoja stopa czuła się jak w kapciu
image
image
image
image
Na dzień dzisiejszy z butami można robić wszystko czyli frezować dokładnie wybierać nadmiar tworzywa z miejsc, wypychać, zmniejszać objętość skorupy. Takie i inne dziwne czynności wykonuje z butami.

Jeśli chcesz zjechać z góry, kiedy lubisz dreszczyk adrenaliny, to pamiętaj, żeby mieć zawsze nasmarowane narty lub nasmarowany snowboard. Przed smarowaniem zawsze wyczyszczam ślizg dokładnie, odtłuszczam i dwókrotnie smaruje czasem więcej albo dodatkowo wygrzewam w komorze, żeby smar lepiej wchłonął się w strukturę ślizgu.

image
image
image
image
image
image
image
Pamiętajcie o jednym, że nic lepiej nie nasmaruje narty lub snowboardu jak ręcznie i na forąco 🙂 ani jedne maszyna nie zrobi tego tak dokładnie jak serwisant własnoręcznie 🙂 także jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości zapraszam do mojego warsztatu jak ktoś raz oda sprzęt w moje ręcę, na wieki zostanie moim klientem 🙂