image
Po dwóch dniach treningu już moge coś więcej napisać o tym urządzeniu.
Trasa 15 km
Czas 1:21:55
Średnia prędkość 11:1
Max prędkość 25:9
Może nie jest to mega dobre osiągnięcia ale jak na trening jest w sam raz. Teren zróżnicowany. Funkcje urządzenia też dobre jeśli oczywiście wszystko ustawimy w domu i zaczniemy trening. Jeśli ktoś chce coś ustawiać w trakcie to straci sporo czasu, a już nie wspomnę o jakichkolwiek ustawieniach pod czas biegu górskiego. Właśnie tego żałuję, że nie przetestowałem go w terenie górskim.
Pomiar okrążeń jest nawet dość mobilizujące jak nas informuje. W trakcie biegu nie są wygodne przyciski ktorę podświetlają, Enter i przewijania, trzeba kilka razy wcisnąć żeby zadziałało. To właśnie dekoncentruje i spowalnia. Może ja miałem z tym problem ale to była taka mała niedogodność.
Jak na urządzenie za 1669 pln jest całkiem sympatyczne wiadomo, że jeśli firma specjalizuje się w nawigacjach, to nie będzie z innych rzeczy dobra. Po tych krótkich testach stwierdzam, iż szukam czekoś innego czyli żeby dozła wysokość, ciśnienie, temperatura ale to szczegół.
Przedewszystkim dziękuję bardzo kolegom ze sklepu www.RajBiegacza.pl oraz Piotrowi Właścicielowi firmy, że udostępnia dla klientów takie rzeczy. Teraz czas przetestować Suunto oraz Polar.