image
Kiedyś testowałem Garmin 910 XT, później przyglądałem się za innymi urządzeniami, Testowałem Maptaq podobne urzadzenie ale nie jest tak dokładne, natomiast napewno było też rozbudowane ale minusem było że był tylko wodoszczely na ochlapanie, ja oczekuje wytrwałości i precyzyjności, łatwości w obsłudze. Właśnie tak mogę zachwalać urządzenie Garmin Fenix 🙂 chyba mądrzejszego zegarka nie widziałem i nie korzystałem. Jeśli chodzi o GPS, to jestem pod ogromnym wrażeniem z jaką precyzją pokazuje wszystko. Małą niedogodnością jest to że czasem długo wyszukuje sygnału ale to chyba mało istotna rzecz.

Tutaj prawda znajdziecie zapis tylko z miasta.
http://connect.garmin.com/activity/433332095#

Jeśli chodzi o obsługę pod czas treningu, biegu, to powiem, że jest prosty w obsłudze, sporę przeciski i wygodne. Jeśli chodzi o funkćję, to warto na początku poświęcić chwilę i zapoznać się z zegarkiem ale uprzedzam, że nie jest to trudne wszystko jest tak proste i intuicyjne że zaskakuje swoją prostota:-)
Zegarek ma wiele funkcji, nie sposób go wypróbować w tak krótkim czasie. Ale powiem że napewno mi posłuży dość długo.
Jak czytałem wypowiedzi innych odnośnie akumulatora, to stwierdzam, że przy moim urzytkowaniu wytrzymuje do 11 dni. Najdłużej z działającym GPS trenowałem około 4 godzin. Ale zakładam jak dojdzie mróz w górach, to napewno ten akomulatorów szybciej rozlosuje się.
Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem podobnych urządzeń, to zachęcam do Garmina. Każdy będzie zadowolony.