Palma De Mallorca obóz biegowy/rowerowy, funkcjonalny.

Hiszpania jest pięknym krajem i z bardzo zróżnicowanym terenem.
Tutaj mamy góry, morze, wyspy, jeziora, stabilną i sprzyjającą pogodę dla treningów przez cały rok.
Ludzie przyjaźni i bardziej otwarci na turystów. Pomimo tych wszystkich walorów, Hiszpania oferuję jeszcze więcej niż Tobie sie może wydawać.
Ofertę treningów biegowych, kolarskich, pływackich, ogólnorozwojowych, wspinaczki górskiej lub trekkingu kieruje dla każdego jak początkującego tak i zaawansowanego amatora lub sportowca.
Aktywnie zwiedzając Europę, postanowiłem przygotować ofertę treningową dla każdego. Zbierając kameralne, małe grupy do 10 osób, tworząc pełną, profesjonalną opiekę trenerską chciałbym zaprosić Ciebie na obóz treningowy z Extreme Camps, gdzie pomimo treningów oferuje porady personalne, zwiedzanie aktywne, pomoc w pokonywaniu własnych barier, stawianie nowych celi. Jednym zdaniem, chciałbym Ciebie zarazić swoją pasją
( www.IgorSudnik.pl)
W mojej ofercie treningowej możesz znaleźć coś dla siebie, jeśli zaczynasz biegać lub biegasz, chcesz podszlifować formę, albo planujesz swój pierwszy maraton lub półmaraton lub masz za cel przekroczyć swoją barierę psychiczna lub fizyczną albo zwyczajnie chcesz spędzić aktywnie swój wymarzony urlop, to właśnie wyjazd dla Ciebie.


Piękne górskie ścieżki oferują wiele dla biegaczy górskich, cudne ścieżki rowerowe i biegowe przy plażach lub między miejscowościami z podbiegami lub płaskie, pływanie w basenie lub ciepłym morzu Śródziemnomorskim i to wszystko oferuję wyspa Majorka.
Baza wypadowa mieści się w samym centrum gór w pięknej górskiej miejscowości Sòller, gdzie są przecudowne plantację pomarańczy, piękny port morski i prześliczne górskie pejzaży, jest idealnym miejscem na górskie wypady w góry, wyjazd nad może i zwykły trening.
Każda oferta jest przemyślana i przetestowana pod każdym względem i minimalny pobyt oferowany jest na 10 dni. Za ten czas można poznać wady i zalety, plusy i minusy kondycyjne, będzie czas na aktywny i wyczerpujący trening, wypoczynek i regenerację.
Majorka oferuję stabilną pogodę przez cały rok. Latem jest ciepło/gorąco ale zimą czasem wietrznie i temperatura nie niższa niż 10C więc idealna dla treningów. Z tej racji że od maja do października jest tutaj zbyt ciepło, terminy obozów są dopasowane na trochę chłodniejsze miesiące jak listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień. Z każdych wymienionych miesiąców będzie jeden termin. Jeśli będzie grupa zorganizowana min 5 osób, to taki wyjazd odbędzie się lub może być zaplanowany indywidualnie.
Większy bagaż można nadać busem/autem, podręczny można zabrać ze sobą samolotem. Ze względu na to że połączenia tanimi liniami lotniczymi są tylko w sezonie od 1 kwietnia do 31 października, to proponuję wylot do Barcelony, a tam promem. Wszystkie promy idą do Palma De Mallorca, transfer uczestników jest organizowany więc każdy komfortowa dotrze na miejsce.

Wyjazd od października do końca kwietnia.
Cena obejmuję:
Pobyt 10 dni
Noclegi w domku w pokojach 2-osobowych
Wspólne śniadania
Izotoniki, suplementy diety, owoce
Ubezpieczenie
Opiekę i porady
Basen
Wspólne zwiedzanie ( koszt indywidualny)
Transfer do m. Sòller z lotniska i na lotnisko i z promu na prom w Palma De Mallorca.
Cena nie obejmuje kosztów przelotu na miejsce.
Dla grup zorganizowanych min 5 osób dostosuję termin indywidualnie.