Tyle pisałem, tyle mówiłem i proszę… Trzeba powiedzieć nie jest: wilk tak straszny jak go opisują. Pomyślałem, że też napiszę jakie są objawy, jak się czuje i coś się dzieje w organizmie.
Tak jak wcześniej pisałem, nie noszę i nie nosiłem maski, nie jestem zaczepiony i nie będę, zwykłe przeziębienie ale ostatnio mogłem być bardziej osłabiony i wyziębiony, kumulacja ale to zwykły wirus. Jeden dobrze zniesie, drugi – gorzej i bez przesady z tą śmiertelnością.
Niedziela 01.2022
Po południu, już poczułem że dopada mnie choroba albo przeziębienie, bo takie stany odrazu się czuje, łamanie w kościach, zmęczenie, przełzawione oczy, zimno. Zmierzyłem temperaturę koło 19 i faktycznie wzrosła na 37,5, po kilku godzinach znowu wzrosła do 38,7 ale w nocy juz spadła. Poniedziałek i wtorek przeleżałem bez zmian i nawet powiedziałbym, że wszystko jest ok ale miałem tylko taką słabość, temperatura cały czas a to normalna, a to lekko podwyższona. We wtorek wieczorem zrobiłem test zwykły ze sklepu i wynik okazał się dodatni, więc we środę zrobiłem normalny test w punkcie i też wyszedł dodatni. Zrobiłem ten test tylko po to aby mieć certyfikat – szczerze mówiąc jest to zwykły wirus, a ludziom zrobiono takie pranie mózgu i zamieszanie w głowach, że aż nie do wiary.
Siedzę na kwarantannie, analizuje i myślę. Nie czytam wiadomości. Jest mi dobrze. Co jakiś czas słyszę, że zaszczepione osoby o wiele gorzej przechodzą chorobę, gorączka trzyma do tygodnia, ból głowy, stawów itd – tacy ludzie zakupują stertę leków – już sami pomyślcie jakich. Bez testu, normalnie wyszedłbym do pracy po 2-3 dniach i miałbym w dupie tego wirusa.

Szkoda jest mi ludzi którzy tak myślą, którzy są podatni na manipulacje. Jeśli rządzący mówią, że coś robią dla dobra narodu, to wierz mi, że coś się kroi większego i mocniejszego, że z pewnością jest w tym podwójne dno. Ktoś powie, że oszalałem – wolę być szaleńcem niż głupim i zależnym.
Czy ktoś mnie sprawdzał? Jeśli można nazwać sprawdzaniem telefon z sanepidu, to zadzwonili 2 dni przed końcem kwarantanny aby przeprowadzić ankietę. Na tej pseudo epidemii zarabiają wszyscy, zaczynając od koncernów farmaceutycznych, kończąc zwykłymi ludźmi którzy wciskają i sprzedają maseczki, rękawiczki i inne pierdoły. Z pewnością prawdy dowiemy się za naście lat.

To wszystko jest po to aby koncerny farmaceutyczne kosili kasę, to wszystko jest robione po to aby ludzi zniewolić, upokorzyć i uzależnić od leków. To są celowe działania.
Nie zaszczepiłeś się? I bardzo dobrze – nie rób tego, bądź ponad wszystkimi!
Ja się nie szczepie i nikomu nie polecam! A dla tych którzy myślą, że mnie nie dopadło mocno, to powiem wprost – cmoknijcie się ( sami wiecie gdzie)