Czasem zastanawia się człowiek nad tym jak kupuje rower, że raczej będzie jeździć sobie weekendowo, z rodzinką na pikniki albo kolegami gdzieś wybrać się na dłuższą przejażdżkę…
Szczerze powiem, że wybierając sobie rower większość osób chcę jeździć na tym swoim jednośladzie wszędzie. Czyli do sklepu, do pracy, na spotkania…i nie chcę wyglądać cały czas w trampkach i spodniach dresowych. W centrum Warszawy możemy coraz więcej zauważyć osób elegancko ubranych jadoncych na rowerze lub hulajnodze. Teraz zaczyna się moda na ciekawe rowery, które pasują do mojego wystroju.
Zapytamy czy taki rower powinien być drogi? Zazwyczaj wybieramy rowery w stylu retro, a taki potrafi kosztować krocie ale ja znalazłem sposób i wcale nie trzeba płacić kilka tysięcy, na allegro lub innych portalach możemy zakupić taki rower za jakieś 600 pln ale nie oszukujmy się czasem trafimy na grata, a czasem naprawdę dobra okazja.
Jeśli chcemy wyglądać ciekawie, to trzeba mieć pomysł i wyróżnić się z tłumu. Zawsze taki rowerek możemy przemalować i coś wymienić na lepsze.
Powiem na swoim przykładzie, że owszem jeżdżę na rowerze każdego dnia wszędzie i zawsze i ubieram się na sportowo ale mnie to akurat nie przeszkadza a moi klienci sa przyzwyczajeni i akceptują to, zmierzam do tego, że szybciej pokonuje trasy na rowerze niż autem, autobusem, tramwajem a szczególnie w takich dzielnicach jak centrum, Mokotów, Śródmieście, Wola, Ochota, dlatego zachęcam do korzystania z rowerów, pogoda ku temu sprzyja, serwisów i sklepów w stolicy jest bardzo dużo, ja zapraszam do korzystania z moich usług.
Jeśli ktoś chcę sobie złożyć jakiś jednoślad, ostre koło, singiel speed lub inny rower, zapraszam do indywidualnych wycen. Postaram się tak dopasować wszystko abyś był/a zadowolony/a.