Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Prywatnie

Nie mam FB, nie mam Instagram – więc tam mnie nie szukaj ale mam kanał na YouTube @dekarzarborysta   

Czasem cięty, wredny, z własnym zdaniem ale uprzejmy i pomocny.

Chcesz wiedzieć kim naprawdę jestem?

Mam na imię Igor jestem osobą, która wierzy w to, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Założyłem ten blog w 2013 roku po to, by pokazać Ci, że możesz zrobić ze swoim życiem, co tylko zechcesz! Naprawdę! Sam kilka lat temu wywróciłem wszystko do góry nogami i wciąż to robię: ryzykuję, próbuję, działam, by było jeszcze lepiej. By było tak, jak zawsze chciałem.

 

Jestem osobą, która od zawsze miała wiele wspólnego ze sportem. Od najmłodszych lat kochałem sport. Próbowałem wiele rzeczy ale zawsze wracałem do sportu, siatkówka, narciarstwo, hokej na lodzie, piłka nożna, koszykówka, wspinaczka… nie ma dyscypliny takiej, która mnie zaskoczy. W takich czasach wychowywałem się.

W pewnym momencie dojrzałem do biegania i całe swoje życie podporządkowałem pod tą dyscyplinę.  Uwielbiam podróżować, więc najchętniej w wolnym czasie z żoną lataliśmy po Europie i biegaliśmy. Dzięki bieganiu poznawałem ludzi. Miałem własne kryzysy ale zawsze na mecie planowałem kolejny bieg. Dziś już nie tylko jestem mężem ale też i ojcem i mam komu przekazać zapał do sportu i uczyć tego czego mnie nie nauczono. 

 

W skrócie: Sportowiec, maratończyk, instruktor, trener personalny, przedsiębiorca
Na co dzień dekarz i arborysta.

 

Pasjonata sportów ekstremalnych i czynnie je uprawiam (wspinaczka skałkowa, skialpinizm, narciarstwo poza trasowe, biegi górskie i długodystansowe).

Trener personalny z bogatym doświadczeniem w przygotowaniu fizycznym, technicznym.

 

Instruktor sportu, serwis man, kwalifikowany sportowiec z II klasą sportową (siatkówka), przedsiębiorca