Nic nie zamieszczałem na swoim profilu, nic nie udostępniałem, nie udzielam się na fb. Od kilku dni obserwuję Warszawę i stwierdzam tutaj ogromną manipulację, strach, podział. Ludzie po prostu wierzą w to co im sprzedaje zakłamany rząd i zakłamane media. Jakiś horror obserwuje. Bez masek praktycznie nigdzie nie wejdziesz, bez maski patrzą sie na ciebie jak na inna osobę – jakaś abstrakcja. W kilku sklepach nie zostałem obsłużony bez maski, do kilku nie zostałem wpuszczony. Tworzy sie kolejny ład, podział. Daleki byłem od tego wszystkiego ale nadszedł czas coś zrobić, zmienić. Nadszedł ten czas aby powiedzieć dość, jeśli ty nie chcesz, to gnij – przemawiam do myślących ludzi i mających własne zdanie, wartości, marzenia.

Mam 5000 znajomych na profilu i kilka tysięcy osób lubi moje fanpage więc wykorzystuje, to aby dotrzeć do jak największej liczby osób.
Jeśli to co napiszę jest po Twojej myśli, to udostępnij to aby każdy zaczął myśleć.
Nosisz maskę? Napewno to co napiszę i zobaczysz, to mocno Ciebie dotknie.
Nosisz maskę – Jesteś zniewolony. 
Nosisz maskę – jesteś podatny na manipulacje i inwigilację w Twoje życie.
Nosisz maskę – nie narzekaj, że gospodarka pada, ponieważ przez takie osoby jak Ty do tego doprowadzają. 
Nie masz swojego zdania siedź w domu i nie wynurzają się nigdzie jesteś uległy i nikczemny, jesteś ofiarą losu i amebą, która wegetuje i do życia oprócz wegetacji nic nie potrzebuje.
Póki w swoim móżdżku nie zrozumiesz, że nie ma epidemii, pandemii, to będziesz gnił i będziesz tracił wszystko co jest dla ciebie cenne. 

Chociaż o czym ja mówię, o jakich wartościach skoro Ty sam siebie zniewalasz słuchając bzdur jakie w ciebie wlewają. Uświadomiłem sobie, że należę do tej grupy ludzi którzy chcę coś zmieniać i osiągać. Większość jest tylko barany i trybiki w jednym wielkim mechanizmie.  

https://youtu.be/TX7RVvwDDuU
https://youtu.be/DaCTOkJg2gM